HAKKIMIZDA

Kurtuluş Hukuk Bürosu’nun hizmetlerin arka planında, bugüne kadar Türk ve yabancı müvekkillere Türkiye deki işlemleri öncesinde, işlemleri sırasında ve sonrasında verilmiş olan hukuki desteğin getirdiği tecrübe yer almaktadır. Büromuz, hukuki danışmanlık hizmetleri sunarken, güvenilirliği, etkin hizmeti  ve yaratıcılığı temel değerler olarak kabul etmektedir.

 

HİZMET POLİTİKAMIZ

Kurtuluş Hukuk Bürosu;

Avukatlık mesleğini, mesleğin onuruna yakışır şekilde icra eder.

Deneyimli ve dinamik çalışma ekibi ile işbirliği içerisinde müvekkillerine kaliteli hukuki hizmeti ve ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun hukuki çözümü sunar.Çözüm ortağı olarak Anadolu Sigorta A.Ş. ile çalışmakta ve mesleki sorumluluk sigortası ile müvekkillerine güvence vermektedir.

İletişimin ve karşılıklı etkileşimin gücüne inanır ve Müvekkilleriyle sürekli temas halinde kalarak sadece var olan sorunlara çözüm üretmek yerine öngörülü bir bakış açısıyla sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler.Sanal ofis sistemi ile müvekkillerini sürekli bilgilendirmekte ve 24 saat dosyanın takibi sağlanmaktadır.

Bilgiye ve tecrübeye değer verir. Sorunların çözümünde ortak akla inanır. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

 

ÇALIŞMA  SİSTEMİMİZ

Kaliteli hukuk üretiminin bireylerin doğal karakterlerinin yaşatılmasından geçtiğinin bilincindedir. Büro içerisinde fikir çeşitliliğine önem verir. Çok kültürlü yapısını korur.

Bünyesinde yapılan işlerin çeşitliliği sayesinde takım arkadaşlarının ilgi duyduğu alanda çalışmasına olanak vererek daha verimli bir hukuk üretimi sağlar.

Takım çalışmasına değer verir. Müvekkillerinin yanında avukat arkadaşlarını ve tüm ofis çalışanlarını uzun yol arkadaşları olarak kabul eder.

 

PRENSİPLERİMİZ

Müvekkillerimizin bilgi mahremiyeti bizim için en üst düzeyde önem taşımaktadır. Bu nedenle, herhangi bir “menfaat çatışması” olduğunda, durumu hem mevcut hem de potansiyel müvekkillerimize bildirmeyi temel görevimiz olarak kabul eder. Davranışlarımızda ve müvekkillerimizle iş ilişkisi kurarken Avukatlık Meslek İlkeleri’ne uygun olarak hareket etmek ana prensibimizdir.

 

Gizlilik; müvekkilin Kurtuluş Hukuk Bürosu’na sağladığı ve kamuya açık olmayan her türlü bilgi uygulanabilir kurallar ve profesyonel gizlilik ve sorumluluk esaslarına uygun olarak gizli tutulacaktır. Avukat -müvekkil ilişkisi çerçevesinde edinilen ve müvekkilin işleri ile ilgili her türlü bilgiyi sıkı bir şekilde gizli tutmakla yükümlüyüz. 

 

Hukuk kuralları ve Kanunlar ile zorunlu kılınmadıkça veya müvekkillerimiz tarafından açıkça yetkilendirilmedikçe edinilen bilgiler asla ifşa edilmeyecektir.